2024/02/22

„RE Excellence” pradeda „Žvėryno City“ kvartalo II-ojo etapo pardavimus

Sostinės Paribio gatvėje baigiamame statyti kvartale „Žvėryno City“ jį plėtojanti bendrovė „RE Excellence“ pradeda antrąjį butų bei komercinių patalpų pardavimo etapą. Pirkėjams siūloma 90 butų, 15 loftų ir 13 įvairioms reikmėms pritaikomų komercinių patalpų. „Žvėryno City“, kurio statyba bus visiškai užbaigta pirmąjį šių metų ketvirtį, iš viso bus pastatyta 313 būstų. „RE Excellence“ siekia, kad kvartalas taptų pirmuoju Lietuvoje gyvenamosios statybos projektu, kuriam bus suteiktas „BREEAM International New Construction“ standarto sertifikatas, žymintis aukščiausius tvarumo bei kokybės reikalavimus atitinkančius objektus.

   

„Nuo pat pirminės idėjos „Žvėryno City“ buvo matomas kaip itin plačią potencialių klientų auditoriją aprėpiantis projektas, toks jis ir įkūnytas realybėje. Įsikūręs strategiškai labai patogioje miesto vietoje, „Žvėryno City“ yra labai demokratiškas kvartalas – jame galima rasti ir mažų vieno kambario butų, tinkamų šalia įsikūrusių įmonių biurų ir techninių centrų darbuotojams, ir erdvių loftų, ir prabangių didelio ploto būstų viršutiniuose aukštuose. Ankstesnio etapo patirtis rodo, kad projektas tiko tiek pirmojo savo būsto ieškančioms jaunoms šeimoms, tiek investicijai nekilnojamojo turto objektus perkantiems žmonėms. Todėl „Žvėryno City“ kuriasi marga, šiuolaikiška, tvarumą ir gamtos kaimynystę vertinanti, draugiška bendruomenė, kuri netrukus pasipildys dar daugiau nei 200 naujų narių“, –  sakė „RE Excellence“ vadovas Andrius Voišnis.

 

Pasak jo, neilgai trukus po kvartalo pabaigtuvių tikimasi ir „BREEAM International New Construction“ sertifikato, pirmojo Lietuvoje, suteikto naujai pastatytam gyvenamajam objektui.

 

„BREEAM sertifikatas tapo privalomu kokybiško komercinės paskirties projekto atributu, tačiau retas klientas žino, kad sertifikuojami ir gyvenamieji pastatai. Taip, tai imlus laikui, brangus ir labai daug kruopštumo reikalaujantis darbas,  kurį atlieka specializuota įmonė. Per 3-5 mėnesius ji atlieka išsamią paties objekto bei jo valdymo analizę ir įvertina projektą energinio ir vandens tiekimo efektyvumo, medžiagų, taršos, ekologijos, transporto, sveikatinimo, valdysenos ir inovacijų kategorijose. Svarbu suprasti, kad toks sertifikatas nėra tuščia ambicija – jis įrodo, jog naujiesiems „Žvėryno City“ gyventojams kartu su būsto raktais mes perduodame ne pažadus, o užtikrintą ir ekspertų patikrintą gyvenimo kokybę“, – pažymėjo A. Voišnis.

 

Antrojoje kvartalo dalyje iš viso pastatyta 5400 kv. m gyvenamojo ploto. Joje galima išsirinkti butų, kurių plotas siekia nuo 21 iki 128 kv. m, o komercijai skirtų patalpų plotai svyruoja nuo 33 iki 140 kvadratinių metrų. Būstui skirtų patalpų kvadratinio metro kaina siekia 3700-6600 eurų už kv. m, komercinės patalpos parduodamos už 3300-4500 eurų už kvadratinį metrą.

 

„Žvėryno City“ daugiabučių namų kvartalas įsikūręs Paribio gatvėje, šalia „Panoramos“ prekybos centro.  Čia pastatyti keturi 7 aukštų, du 3-jų aukštų ir vienas keturių aukštų namai. Šio projekto vertė 50 mln. eurų.

 

Sužinokite daugiau: www.zverynocity.lt

 

 

Projekto galerija

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politikoje.